Random Image

2 Mart'ta Antalya'da Runtalya Yarı Maratonu'nda TOG ve Gençlerimiz için koşuyorum!

Değerli Dostlarım,

Gençlerimizi destekleyerek, sosyal sorumluluk çalışmalarına gönüllü olarak katılmalarını sağlayan TOG'da (Toplum Gönüllüleri Vakfı) yaklaşık dördüncü yılım… Bu dört yıl süresince, TOG sayesinde Türkiye'nin dört bir yanındaki gençlerimizi dinleme, anlama ve onlarla birlikte çalışma fırsatım oldu. Gençlerimiz o kadar pırıl pırıl, akıllı, farkında, çalışkan ve geleceği değiştirme gücüne sahipler ki, onların toplum gönüllüsü olma yolculuklarında destek verme şansına sahip olmak, bugüne kadar karşıma çıkan en anlamlı fırsatlardan biri oldu.

2 Mart'ta Runtalya Koşusunda, Yarı Maraton koşarak TOG aracılığıyla gençlerimiz için, sizlerin desteğiyle bağış toplayacağım. Doğrudan TOG'un hesabına göndereceğiniz bu bağışlar sayesinde gençlerin sosyal sorumluluk çalışmalarına (bilimden insan haklarına, toplumsal barıştan, sağlığa kadar geniş bir yelpazede) katılmasını sağlayıp, kişisel gelişimlerine destek olma imkanı bulacağız.

Sizleri "Gençlere Değer" projesini desteklemeye ve bizimle aynı düşü paylaşmaya çağırıyorum. Bir gencin tüm sosyal sorumluluk projeleri eğitimlerini almasının maliyeti 90 TL… Bu miktar ve/veya üzerinde yapacağınız bağışla istediğiniz sayıda genci destekleyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için www.adimadim.org ve www.tog.org.tr'yi ziyaret edebilirsiniz.

TOG Hesap Bilgileri

ALICI ADI: Toplum Gönüllüleri Vakfı
BANKA ADI : Garanti Bankası Bağlarbaşı Şubesi (422)
SWIFT KOD :TGBATRIS
TL HESAP NO : 6296674
IBAN : TR89 0006 2000 4220 0006 2966 74

Bağış havaleni yaparken "Açıklama" satırına "AAO MEHMET PEKARUN - BAĞIŞÇININ ADI SOYADI" nı yazmayı unutmayınız. Bu sayede bağışınızın takipçisi olup sertifikanızı ulaştırabilirim, hatta dilerseniz sertifika dağıtım törenine katılım için sizi haberdar edebilirim.

Desteğiniz için teşekkürler... Sayenizde birçok genç değişecek ve gelişecek.

Sevgi ve selamlarımla,

Mehmet N. Pekarun