Random Image

Gençlere desteğe devam!
2015 Runatolia Maraton Koşusu...

Değerli Dostlarım,

Geçtiğimiz dört senedir çalışmalarına destek verdiğim Toplum Gönüllüleri Vakfını "Gençlere Değer" projesinde desteklemek için "Runatolia Koşuları"na katılıyorum.

Bu zaman zarfında koşularımıza sponsor olan değerli destekçilerimiz ile birlikte 10755 gence destek sağladık! Gençlerimiz adına tüm destekçilerimize hayallerimizi paylaştıkları için çok teşekkür ediyorum.

Bu sene de desteğimize tam hızla devam; Toplum Gönüllüsü Gençlerimiz için 1 Mart Pazar günü RUNATOLIA Koşusunda YARI MARATON koşacağım.

Hayalim ve amacım, sizlerin de katkıları ile önceki yıl hedeflediğim gibi, koştuğum her 100 metre için 'Bir Gencimize' fon yaratmak; ve yarı maratonun bitiş çizgisine adım attığımda 200'ü aşkın gencin eğitimine katkı sağlamak.

Gençlerimizin hayatını değiştirebilmek için katkınız ufak olsun büyük olsun, çok değerli:
Bir Toplum Gönüllüsü Gencin, tüm sosyal sorumluluk Projeleri Eğitimlerini alması için 120 TL gerekiyor.

Bu misyonun "100 metrelerini" destekleyerek gençlerimize değer katma yolunda hep birlikte koşalım!

TOG* HESAP BİLGİLERİ:
Banka: Garanti Bankası
Şube No: Bağlarbaşı Şubesi (422)
Hesap No: 6295434
IBAN No: TR78 0006 2000 4220 0006 2954 34
Alıcı Adı: Toplum Gönüllüleri Vakfı

Web üzerinden bağış için; https://tog.org.tr/bagis_206

Bağış havalenizi yaparken "açıklama" satırına 'AAO MEHMET PEKARUN - KENDİ AD VE SOYADINIZ' ı yazmayı unutmayın lütfen. Bu sayede bağışınızın takipçisi olup sertifikanızı ulaştırabilirim.

Desteğiniz için şimdiden çok teşekkürler!

Selam ve sevgilerimle,

Mehmet N.Pekarun


*TOG Ne Yapıyor?
Dezavantajlı durumdaki gençlere eğitim olanağı yaratarak çevrelerindeki sorunlara çözüm odaklı bakmalarını sağlıyor, sosyal sorumluluk projelerine destek oluyor, farklı şehirlerdeki gençlerin birbirleriyle çalışmalarına imkan veriyor. Gençleri güçlendirerek dünyaya başka bir noktadan bakmaya başlamalarını sağlıyor, farkındalıklarını arttırıyor, kendilerini tanımalarına ve sorunları çözmeleri için özgüvenlerinin güçlenmesine destek veriyor. Amaç; çevresindeki sorunlara çözüm üretebilen, kendine güvenli, girişimci ve duyarlı bir gençliğin oluşumuna katkıda bulunabilmek.

Daha fazla bilgi için www.adimadim.org ve www.tog.org.tr adreslerini ziyaret edebilirsiniz.